By refrigerant
By family
Buying a pallet?
Full pallets and multi-cylinder packs ship as one line on one order.
67 pallet & pack SKUs →Application
Full pallets, half pallets and multi-cylinder packs for contractors and distributors buying stock.

67 products
40 pack
R-404A · 24 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $4,478.40$4.67 / lb
$111.96 each
In stock
20 pack
R-410A · 25 lb · ×20 · EPA 608
Regular price $1,672.00$3.34 / lb
$83.60 each
In stock
10 pack
R-134a · 30 lb · ×10 · EPA 608
Regular price $1,316.00$4.39 / lb
$131.60 each
In stock
40 pack
R-22 · 30 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $8,960.00$7.47 / lb
$224.00 each
In stock
10 pack
R-22 · 30 lb · ×10 · EPA 608
Regular price $2,316.00$7.72 / lb
$231.60 each
In stock
40 pack
R-134a · 30 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $4,960.00$4.13 / lb
$124.00 each
In stock
20 pack
R-134a · 30 lb · ×20 · EPA 608
Regular price $2,552.00$4.25 / lb
$127.60 each
In stock
R-134a · 30 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $4,960.00$4.13 / lb
$124.00 each
In stock
R-449A · 25 lb · ×20 · EPA 608
Regular price $2,900.00$5.80 / lb
$145.00 each
In stock
40 pack
R-454B · 20 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $6,480.00$8.10 / lb
$162.00 each
In stock
20 pack
R-454B · 20 lb · ×20 · EPA 608
Regular price $3,240.00$8.10 / lb
$162.00 each
In stock
R-449A · 25 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $5,800.00$5.80 / lb
$145.00 each
In stock
30 pack
R-404A · 24 lb · ×30 · EPA 608
Regular price $2,400.00$3.33 / lb
$80.00 each
In stock
40 pack
R-404A · 24 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $3,040.00$3.17 / lb
$76.00 each
In stock
20 pack
R-404A · 24 lb · ×20 · EPA 608
Regular price $1,680.00$3.50 / lb
$84.00 each
In stock
10 pack
R-404A · 24 lb · ×10 · EPA 608
Regular price $880.00$3.67 / lb
$88.00 each
In stock
5 pack
R-404A · 24 lb · ×5 · EPA 608
Regular price $460.00$3.83 / lb
$92.00 each
In stock
40 pack
R-32 · 20.9 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $3,184.00$3.81 / lb
$79.60 each
In stock
30 pack
R-32 · 20.9 lb · ×30 · EPA 608
Regular price $2,520.00$4.02 / lb
$84.00 each
In stock
20 pack
R-32 · 20.9 lb · ×20 · EPA 608
Regular price $1,720.00$4.11 / lb
$86.00 each
In stock
10 pack
R-32 · 20.9 lb · ×10 · EPA 608
Regular price $900.00$4.31 / lb
$90.00 each
In stock
5 pack
R-32 · 20.9 lb · ×5 · EPA 608
Regular price $470.00$4.50 / lb
$94.00 each
In stock
30 pack
R-410A · 25 lb · ×30 · EPA 608
Regular price $2,280.00$3.04 / lb
$76.00 each
In stock
40 pack
R-410A · 25 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $3,000.00$3.00 / lb
$75.00 each
In stock
20 pack
R-410A · 25 lb · ×20 · EPA 608
Regular price $1,540.00$3.08 / lb
$77.00 each
In stock
10 pack
R-410A · 25 lb · ×10 · EPA 608
Regular price $760.00$3.04 / lb
$76.00 each
In stock
5 pack
R-410A · 25 lb · ×5 · EPA 608
Regular price $390.00$3.12 / lb
$78.00 each
In stock
40 pack
R-449A · 25 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $5,440.00$5.44 / lb
$136.00 each
In stock
30 pack
R-449A · 25 lb · ×30 · EPA 608
Regular price $4,200.00$5.60 / lb
$140.00 each
In stock
20 pack
R-449A · 25 lb · ×20 · EPA 608
Regular price $2,880.00$5.76 / lb
$144.00 each
In stock
10 pack
R-449A · 25 lb · ×10 · EPA 608
Regular price $1,480.00$5.92 / lb
$148.00 each
In stock
5 pack
R-449A · 25 lb · ×5 · EPA 608
Regular price $750.00$6.00 / lb
$150.00 each
In stock
40 pack
R-1234yf · 11 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $8,480.00$19.27 / lb
$212.00 each
In stock
30 pack
R-1234yf · 11 lb · ×30 · EPA 608
Regular price $6,600.00$20.00 / lb
$220.00 each
In stock
20 pack
R-1234yf · 11 lb · ×20 · EPA 608
Regular price $4,560.00$20.73 / lb
$228.00 each
In stock
10 pack
R-1234yf · 11 lb · ×10 · EPA 608
Regular price $2,320.00$21.09 / lb
$232.00 each
In stock
5 pack
R-1234yf · 11 lb · ×5 · EPA 608
Regular price $1,180.00$21.45 / lb
$236.00 each
In stock
40 pack
R-134a · 30 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $4,320.00$3.60 / lb
$108.00 each
In stock
30 pack
R-134a · 30 lb · ×30 · EPA 608
Regular price $3,360.00$3.73 / lb
$112.00 each
In stock
20 pack
R-134a · 30 lb · ×20 · EPA 608
Regular price $2,280.00$3.80 / lb
$114.00 each
In stock
10 pack
R-134a · 30 lb · ×10 · EPA 608
Regular price $1,180.00$3.93 / lb
$118.00 each
In stock
5 pack
R-134a · 30 lb · ×5 · EPA 608
Regular price $600.00$4.00 / lb
$120.00 each
In stock
40 pack
R-407A · 25 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $3,520.00$3.52 / lb
$88.00 each
In stock
30 pack
R-407A · 25 lb · ×30 · EPA 608
Regular price $2,760.00$3.68 / lb
$92.00 each
In stock
20 pack
R-407A · 25 lb · ×20 · EPA 608
Regular price $1,920.00$3.84 / lb
$96.00 each
In stock
10 pack
R-407A · 25 lb · ×10 · EPA 608
Regular price $1,000.00$4.00 / lb
$100.00 each
In stock
5 pack
R-407A · 25 lb · ×5 · EPA 608
Regular price $510.00$4.08 / lb
$102.00 each
In stock
40 pack
R-407C · 25 lb · ×40 · EPA 608
Regular price $3,520.00$3.52 / lb
$88.00 each
In stock
Quantity buying, for an operation that gets through cylinders weekly rather than monthly. Everything in this collection moves as palletised freight, which means a delivery appointment and a way to take a loaded pallet off a truck — check you have both before ordering, because a pallet of cylinders is not a package that gets left by a door.